Menstruační kalhotky
Zvýhodněná balení až -60 %

Kde nás můžete potkat v roce 2023

Aktuálně nemáme nic domluveného, pokud máte prostor, akci...napište nám!

Čemu se věnujeme

V rámci našich časových možností pořádáme přednášky a showroomy o menstruační hygieně nebo jsme součástí různých akcí. Setkání pro ženy, v rámci něhož si povídáme o různých menstruačních pomůckách a různých ženských tématech, je vhodné pro menší prostory - knihovny, seberozvojová centra apod. Vždy je dost prostoru:

  • prohlédnout si různé menstruační pomůcky,
  • vyzkoušet velikosti menstruačních kalhotek,
  • zeptat se na to, co vás zajímá,
  • sdílet své zkušenosti.

Rády vedeme také vzdělávací programy pro základní a střední školy. Program je na 2 vyučovací hodiny a kromě menstruačních pomůcek v něm probíráme také menstruaci samotnou, ženskou anatomii, sexualitu a možnosti antikoncepce. Program je vždy přizpůsoben věku a je i flexibilně upravován přímo v akci dle zájmu dívek a jejich ochoty diskutovat.

Setkání vede Ilona Bittnerová –⁠ majitelka obchodu Maluna, a/nebo Tereza Čajanová, která zkusila snad všechny menstruační pomůcky a s jejich výběrem dobře poradila už stovkám žen. Pokud máte zájem uspořádat setkání, přednášku či program pro školu ve vašem městě, kontaktujte nás na info@maluna.cz. Rády přijedeme, ale není v našich možnostech setkání organizovat. 

Pojďme otevřít prostor pro nové zážitky a zkušenosti, ale i pro nová přátelství a spolupráce.