Menstruační kalhotky
Sleva 15 % na Modibodi

Filtrujte danou kategorii

Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Místo výroby
Více... Méně
Cena
79 2677
Filtr

Když se ženství probouzí, nastává spousta výzev nejen pro slečnu, které se to týká. První měsíčky dovedou zamotat hlavu i maminkám, protože od dob jejich mládí je na trhu spousta nových menstruačních pomůcek, které třeba ani samy nevyzkoušely. Věříte úsudku své dcery, že ví, co je pro ni nejlepší, nebo máte tendenci vybrat pomůcky podle vás? :-)...

Když se ženství probouzí, nastává spousta výzev nejen pro slečnu, které se to týká. První měsíčky dovedou zamotat hlavu i maminkám, protože od dob jejich mládí je na trhu spousta nových menstruačních pomůcek, které třeba ani samy nevyzkoušely. Věříte úsudku své dcery, že ví, co je pro ni nejlepší, nebo máte tendenci vybrat pomůcky podle vás? :-) S rozhodováním pomůže oběma stranám trocha osvěty a praktických zkušeností jiných!

Potřeby pro první menstruaci

Spolehlivé menstruační kalhotky pro první menstruaci rozhodně doporučujeme. Vyhovují i hodně mladým slečnám a jsou skvělé pro dny, kdy si měsíčky dávají na čas a dívka potřebuje pojistku proti případné nehodě. V naší nabídce najdete i osvědčené menstruační kalíšky s malým průměrem, vhodné pro slečny, které mají chuť tuhle pomůcku vyzkoušet.

  • Sázka na jistotu jsou jednorázové bio vložky.
  • Mrkněte také na startovací sady pro první menstruaci.

Tápete, kterou pomůcku pro vaši náctiletou vybrat? "Jako maminka dospívající slečny doporučuji vždycky se své dcery ptát na její přání. Možná vás překvapí, že bude chtít vyzkoušet menstruační kalíšek nebo bude mít už vybrané menstruační kalhotky, které chce používat," radí Ilona Bittnerová na našem blogu v článku o první menstruaci.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 56 položek
na stránku
1–30 z 56 položek