Na vše doprava zdarma
Menstruační kalhotky
Sleva 15 % na Modibodi

Filtrujte danou kategorii

Pohlaví
Více... Méně
Určení
Více... Méně
Velikost
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Menstruační a inkontinenční kalhotky WUKA

Už slogan "Period. Power. Planet." jasně naznačuje, co je misí britské značky WUKA: spojení ženské síly, menstruačního zdraví a péče o životní prostředí. Značka začínala jako ryze ženský start-up, přičemž název WUKA je zkratkou anglického Wake Up Kick Ass, tedy něco jako Probuďte se a nakopejte tomu, co vás omezuje, zadek! :-)

Krédem značky je, že by vás během menstruace nemělo nic brzdit a že by udržitelný životní styl měl být přístupný všem, ne pouze luxusem pro pár vyvolených.

WUKA patří mezi B Corporations, což je certifikát, který oceňuje její společenskou a ekologickou odpovědnost, styl řízení, práva zaměstnanců - zjednodušeně řečeno hodnoty firmy.

Menstruační plavky WUKA a multivelikostní inkontinenční kalhotky

Menstruační kalhotky Wuka jsou vyrobené z udržitelných materiálů, jako jsou tencel, biobavlna či recyklovaný nylon. Všechny modely jsou veganské a vybírat můžete hned z několika savostí. Nezapomeňte také prozkoumat menstruační plavky značky WUKA a revoluční vícevelikostní inkontinenční kalhotky.

Kalhotky WUKA se navrhují ve Velké Británii a šijí se v Číně v továrně s certifikací GOTS a BCI a auditem továrny na férové pracovní podmínky.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–20 z 20 položek
1–20 z 20 položek