Black Friday
Menstruační plavky se slevou až 18 %
Black Friday

Menstruační kalhotky ve velikostech vhodných pro mladé dívky. V dnešní době začínají některé dívky menstruovat už před 10 rokem věku. Nejen v takovém případě jsou menstruační kalhotky jednou z nejvhodnějších pomůcek. Jde totiž o praktickou a spolehlivou pomůcku pro dny menstruace, jejíž použití je jednoduché a na první pohled není nic poznat. Pr...

Menstruační kalhotky ve velikostech vhodných pro mladé dívky. V dnešní době začínají některé dívky menstruovat už před 10 rokem věku. Nejen v takovém případě jsou menstruační kalhotky jednou z nejvhodnějších pomůcek. Jde totiž o praktickou a spolehlivou pomůcku pro dny menstruace, jejíž použití je jednoduché a na první pohled není nic poznat. Pro dívky může být důležité, že se spolužačky nedozví o tom, že právě mají menstruaci.

Menstruační kalhotky vhodné na noc doporučujeme pro mladé dívky jako pojistku pro situace, kdy při menstruaci přespávají u kamarádky, jedou na školní výlet apod. Nedovolte, aby vaše dcera prožila nepříjemný trapas. Menstruační kalhotky se hodí i pro chvíle nejistoty, když nevíte, kdy menstruace přesně začne - lze je nosit už před začátkem menstruace.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Savost
Více... Méně
Použití
Více... Méně
Střih
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Dotyková vnitřní vrstva
Více... Méně
Místo výroby
Více... Méně
Cena
347 3149
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–25 z 25 položek
1–25 z 25 položek