Black Friday
Menstruační plavky se slevou až 18 %
Black Friday

Látkové vložky vyrobené z moderních materiálů si v posledních letech našly mezi ženami mnoho nadšených uživatelek. Jsou velmi pohodlné, ekologické i ekonomické (vydrží několik let). Jsou vždy po ruce, už nemusíte myslet na nakupování jednorázových hygienických potřeb. Také si můžete zvolit, v jakém pracím gelu či prášku je budete prát, a určovat...

Látkové vložky vyrobené z moderních materiálů si v posledních letech našly mezi ženami mnoho nadšených uživatelek. Jsou velmi pohodlné, ekologické i ekonomické (vydrží několik let). Jsou vždy po ruce, už nemusíte myslet na nakupování jednorázových hygienických potřeb. Také si můžete zvolit, v jakém pracím gelu či prášku je budete prát, a určovat tak sama, co za chemii se dostává (či nedostává) na vaše intimní partie.

Jak používat a prát látkové vložky?

Použití látkových vložek je prosté, vložíte je do spodního prádla jako běžnou vložku, jen nenalepíte, ale připnete okolo kalhotek. Spodní strana vložky je z materiálu, který neklouže, aby se vložka nechtěně neposouvala. Pokud vložky používáte mimo domov, bude se vám hodit nepropustná taštička, do které si je uložíte, než se dostanete domů.

"Otázka praní vložek je to, čeho se nejvíce žen obává, a také nejčastější důvod, proč ženy odmítají toto pohodlné řešení menstruační hygieny. V době, kdy máme automatické pračky, to ale zas tolik práce navíc není." – Užitečné rady, jak prát látkové vložky, najdete přehledně sepsané na našem blogu.

Jaké látkové vložky si vybrat?

Na českém trhu je mnoho různých značek – tuzemských i zahraničních. Můžete si vybírat vložky podle materiálu, velikosti, savosti či barev. Pro začátek doporučujeme koupit několik různých, vyzkoušet je a pak výbavu doplnit podle toho, které vám budou nejvíce vyhovovat. Ten nejlepší starter pack můžete hledat i v našich výhodných sadách.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Dotyková vnitřní vrstva
Více... Méně
Místo výroby
Více... Méně
Cena
69 2348
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

61–90 z 126 položek
na stránku
61–90 z 126 položek