Menstruační kalhotky
Menstruační plavky se slevou až 18 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Cena
149 319
Multipack
Více... Méně
Střih
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Dotyková vnitřní vrstva
Více... Méně
Filtr

Seznamte se s přírodní variantou dámské hygieny, s jemnou mořskou houbičkou, která se používá podobně jako tampon. Prémiové houby, které slouží jako hygienická pomůcka, pocházejí z teplých moří. Tam je potápěči je šetrně sklízejí v oblasti Karibiku či Středozemního moře. Málokterá dámská hygienická pomůcka se může pyšnit tím, že je zároveň příro...

Seznamte se s přírodní variantou dámské hygieny, s jemnou mořskou houbičkou, která se používá podobně jako tampon. Prémiové houby, které slouží jako hygienická pomůcka, pocházejí z teplých moří. Tam je potápěči je šetrně sklízejí v oblasti Karibiku či Středozemního moře. Málokterá dámská hygienická pomůcka se může pyšnit tím, že je zároveň přírodního původu a zároveň tak komfortní jako menstruační houba. U našich zákaznic většinou platí, že kdo ji zkusil, nedá na ni dopustit.

Mořská houba na menstruaci

Menstruační mořské houby jsou houby výběrové, jsou jemnější než přírodní kosmetické houby. Díky tomu jsou výborně savé. Jejich použití při menstruaci je velmi snadné. Houbička se namočí, tím změkne. Vymačká se z ní přebytečná voda a zavede se dovnitř do pochvy, zkrátka jako tampon z mořské houby. Po nějaké době (podle síly menstruace) houbu vyjmete, vymyjete a můžete znovu ji použít.

Výhody tamponu z mořské houby

  • Na rozdíl od běžných tamponů intimní houba nevysušuje a neodírá poševní sliznici.
  • Nenarušuje pH intimních partií.
  • Houba nemá žádnou šňůrku nezbedně vykukující z prádla! :-)

Houbu mají rády mladé dívky, pro které je problém použít tampon či kalíšek, ale chtějí používat pomůcku zaváděnou dovnitř. Některým ženám vyhovuje používat houbu po celou dobu menstruace, jiné ji volí jen na slabší dny na konci menstruace. Při silné menstruaci lze houbu kombinovat s menstruačními kalhotkami nebo slipovou vložkou. Houba je také dobrá pomůcka pro milování během menstruace. Netlačí ani jednoho z partnerů a nemusíte po akci řešit špinavá prostěradla.

Jak dezinfikovat mořské houby?

Jedna intimní houba vydrží cca 6 měsíců, jde tedy o nejen ekologické, ale i ekonomické menstruační řešení. Průběžná péče o houbičky je také jednoduchá – dezinfikují se solnou lázní:

  • Budete potřebovat čisticí sůl na mořské houby (čistou nebo s tea tree)
  • Sůl rozpusťte v přiměřeném množství vody o teplotě okolo 37 stupňů Celsia
  • Dávkování je cca 1 lžička soli na 2 dcl vody.
  • Houbu ponořte do roztoku a opakovaně zmáčkněte, aby roztok dobře nasála.
  • Nechte houbu ponořenou v solné lázni po dobu aspoň pěti hodin.
  • Pro zvýšení účinku soli můžete přidat pár kapek citronové šťávy.
  • Po vyčištění houbu důkladně propláchněte čistou vodou.
Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–4 z 4 položek
1–4 z 4 položek