21.10. a 22.10. je náš obchod v Tusarově 25 v Praze uzavřen z důvodu silného větru a v důsledku toho poškození střechy a nebezpečí úrazu kvůli uvolněným střešním taškám. Omlouváme se Vám za případné komplikace.

Contragel green®

Velkoobchod
Značka: MEDintim
349 Kč / ks 581,67 Kč / 100 ml
Skladem (> 5 ks)

Gel s kontracepčním účinkem (ochrana proti početí). Spolu s cervikální kloboučkem FemCap tvoří přirozenou a zdravotně nezávadnou ochranu pro ženy s účinností až 98 %. Cena ze 1 ks, 60 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nehormonální ochrana proti početí

Contragel green® je gel s kontracepčním (spermicidním) účinkem, který se používá s bariérovými kontracepčními pomůckami - jedná se o nehormonální ochranu proti početí. Spolu s pesarem FemCap tvoří přirozenou a zdravotně nezávadnou ochranu pro ženy s účinností až 98 % u poučených uživatelek.

Contragel upravuje pH poševního prostředí k optimu, čímž snižuje náchylnost k infekcím a podporuje zdravou poševní mikroflóru. Není to spermicid - neobsahuje aktivní složky hubící spermie. Jeho účinek je spermicidní, protože upravuje poševní prostředí tak, aby spermie v pochvě nepřežily. Vydrží působit přibližně 2 hodiny.

Aplikace Contragelu:
Naneste přibližně jednu kávovou lžičku (asi 4 ml) Contragelu na cervikální klobouček Femcap. Poté je zaveďte podle návodu k použití.

  • Uchovávejte na suchém místě při teplotách +4 °C až +25 °C. Tubu vždy pečlivě uzavřete.
  • Spotřebujte do 3 měsíců od otevření.

Contragel je průhledný vodorozpustný gel velmi jemně vonící po vanilce. Díky svému pH je dobře tolerován poševní mikroflórou. Lze jej používat bez omezení, co se doby používání či frekvence týče.

Složení: voda, kyselina mléčná, mléčnan sodný, celulóza, kyselina sorbová.
Vhodný pro vegany.
Vyrobeno v Německu, CE 0124.

Objem: 60 ml -  Balení vám vydrží cca 3 měsíce, když budete Contragel používat cca 3-4x týdně půl kávové lžičky.

Pokud byste zaznamenala nějaké obtíže, přestaňte Contragel používat a poraďte se se svým lékařem. Kontraindikace: Při používání Contragelu nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky.

Doporučené články:
Spolehlivost antikoncepce
Pesar FemCap - nehormonální antikoncepce šetrná ke zdraví
Vyrobeno v Německu - www.medintim.de

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: