Život bez hormonální antikoncepce

Tip
369 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Čtivá, avšak velmi alarmující kniha, která by měla být povinnou literaturou pro všechny ženy, které užívají hormonální antikoncepci nebo před volbou užívat či nikoli, stojí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příběhy a zkušenosti žen s hormonální antikoncepcí

Kniha nabízí autentické výpovědi žen, které s hormonální antikoncepcí mají osobní zkušenost. Bohužel, skoro ve všech případech tato zkušenost nezůstala po vysazení HA bez následků. Od rozházeného (či úplně chybějícího) menstruačního cyklu, vypadaných vlasů, velké nadváhy, až po vážnější problémy jako například problémy s otěhotněním, plicní embolii, mozkovou mrtvici či boj o samotné přežití...

Kniha je rovněž doplněna o příběhy lékařek či odbornic, které se tématu hormonální antikoncepce věnují. Naleznete zde rovněž informace k dalším antikoncepčním metodám a pomůckám. Na závěr knihy se vám dostane mnoho rad a tipů jak se vrátit zpátky „sama k sobě“ ke své přirozenosti a ženskosti.

„Co vás napadne, když se řekne antikoncepce? Na co přišlo více než padesát žen v souvislosti s hormonální antikoncepcí? Kniha vás vtáhne do každodenního života ženy, ukáže vám, co všechno je možné s antikoncepcí zažít. Najednou vám dochází, jak důležité téma samotné antikoncepce je, a přitom jaké stále velké tabu v dnešní společnosti. A jak málo o ní vlastně víme...“

Knihu sestavila Adéla Nováková a kolektiv autorů.

Adéla Nováková

Adéla vystudovala geografii na Univerzitě Palackého v Olomouci. Od studentských let byla naprosto fascinována rolí ženy a jejím vztahem k sobě samé, k mužům a společnosti. Začala se proto pozvolna věnovat tématům jako je ženská cykličnost, sebevědomí a sebeláska. Najednou zjistila, jak málo toho o sobě ví a tak se postupně ze světa rozmanité geografie a cestování, vrátila do období, které její život poznamenalo a to, užívání hormonální antikoncepce. Poznala, co znamená důvěrný ženský kruh, jaké přirozené metody antikoncepce existují a rozhodla se sepsat knihu složenou z příběhů žen, které prošly podobnou zkušeností jako ona. Vznikla tak skoro třistastránková kniha Život bez hormonální antikoncepce.

Více si může přečíst:

Doplňkové parametry

Kategorie: Antikoncepce a sex.pomůcky
Téma: Sexualita, Zdraví

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: