Menstruační spodní díl plavek pro střední a slabší menstruaci. Černá barva.
Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Nový produkt
6 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| DÁMSKÉ KALHOTKY | ||
| VELIKOST | OBVOD PASU (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 60-70 | 29 |
| M | 70-80 | 30,5 |
| L | 80-90 | 35,5 |
| XL | 90-100 | 37 |
| XXL | 100-115 | 39 |
✅ 93 Kč za kus (s kódem: ZENA) |
|
✅ doprava zdarmadoprava od 59 Kč |
✅ doručení druhý den |
✅ 30 dní na vrácení zdarma |
✅ 99 % spokojených zákazníků |
✅ přes 150 000 produktů skladem a za skvělé ceny |
✅ doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 279 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 160 cm, váží 47 kg a má na sobě velikost S |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Složení | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Dotyková vnitřní vrstva | bavlněný úplet |
| Guma | klasická |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473206435 |
| Model/ka | měří 160 cm, váží 47 kg a má na sobě velikost S |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Složení | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Dotyková vnitřní vrstva | bavlněný úplet |
| Guma | klasická |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473206435 |
390 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
1x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
3PACK dámské kalhotky Nedeto černé (3NK01) - Velikost : L
Objednala jsem si vel L. Bohužel jsem měla vzít větší
175cm, 67kg
Česká Republika
kalhotky
Doporučuji, kvalitní materiál, rychlé dodání
Česká Republika
černé kalhotky
Příjemný materiál, perfektně sedí
Česká Republika
Černe kalhotky Nedeto
Klasické kalhotky, doporučuji
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
3 různé designy, 3 různé savosti - dopřejte si pohodlí během menstruace! V limitované červené barvě.
Pečlivě vybíráme produkty, na které je spolehnutí
Pro vás i pro životní prostředí
Možnost vrácení do 30 dní
100 % produktů skladem