Poselství pro ženskou duši

359 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
13.6.2023

Kniha s mnoha nádhernými poselstvími pro každou fázi vašeho cyklu. Autorka je Miranda Gray.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ženská moudrost pro všechny fáze vašeho cyklu

Tato malá útlá knížečka by neměla chybět v žádné ženské kabelce! Poselství pro ženskou duši jsou souborem poselství a afirmací pro jednotlivé fáze ženského menstruačního cyklu, jež vám ženám pomohou se znovu spojit s vaším ženstvím, bez ohledu na to, ve které fázi se právě nacházíte.

Miranda Gray, autorka populárních knih Rudý měsíc a Cyklická žena, tuto knihu napsala proto, že si uvědomila, že se během měsíce proměňují nejen ženské schopnosti, vlastnosti, způsoby myšlení, vztahování se ke světu a k druhým, chuť k jídlu i chuť se milovat – ale mění se také způsob, jakým se žena napojuje na svou duši, na svou spiritualitu, na Boha, Bohyni či Vesmír, ať už tomu říká jakkoli. Stejně jako všechno ostatní, i způsoby naší ženské spirituality se v průběhu měsíce mění.

Tato kniha vám pomůže znovuobjevit vaše ženství, spojit se s vaší duší a také si každý den jasně uvědomovat, jaké dary vám přináší váš menstruační cyklus.

Kniha obsahuje několik desítek poselství pro každou z jednotlivých fází vašeho cyklu. Čtěte je postupně nebo vybírejte náhodně podle toho, v jaké fázi se právě nacházíte. Poselství vám pokaždé připomenou, jak se můžete spojit s Bohyní uvnitř vás a znovu se naladit sama na sebe, na svou duši a na to, co je pro vás v každé fázi důležité.

Poselství pro ženskou duši jsou v pořadí třetí knihou, kterou kdy Miranda Gray napsala. Nakladatelství OSULE se ji podařilo exkluzivně vydat v roce 2012 v anglickém originále a v roce 2019 vyšla i její česká verze. Kniha je tedy u nás dostupná v českém i v anglickém jazyce a nádherně ji ilustrovala česká grafička Lenka Blažejová.

Bohyně s tebou běží po tvé cestě.
Pověz jí, jaké jsou tvé cíle a tvé touhy.
Co hledáš? O čem sníš?
Směje se radostí nad tím vším,
co budete dělat spolu.
(Dynamická fáze, poselství 7)

Autorkou knihy je Miranda Gray

Miranda Gray (UK) je spisovatelka, umělkyně, léčitelka a učitelka. Několik let intenzivně vede ženské skupiny a workshopy seberozvoje a kreativního psaní v Británii, Kanadě a Itálii. Tématu ženství a cyklů se věnuje stále, vede na toto téma workshopy, propojuje kreativitu našeho života s přirozeností menstruačního cyklu. Miranda se nevyhýbá modernímu životu žen a vnáší tuto moudrost například i do podnikání. Společně se svým mužem založila marketingovou a web-designérskou společnost Footmark Media Ltd, kde působí jako kreativní ředitelka.

Náš tip: Cyklická jóga
O tom proč ji vyzkoušet a co nám může přinést, jsme si povídali v rozhovoru s Alicí Mičunek, která tuto metodu vymyslela. Cyklická jóga je jiná v tom, že respektuje jednotlivé fáze cyklu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Téma: Menstruace, Ženství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: