DORUČENÍ DO VÁNOC: pro zaplacené objednávky přijaté do 18.12. garantujeme odeslání 19.12., což by mělo dopravcům stačit pro doručení do 23.12.

Sexuální praktiky Quodoushka

339 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Kniha nabízí praktické vedení v sexu, intimitě a vztazích, stejně jako v tom, jak dosáhnout vyšších úrovní orgasmu a sexuální extáze. Autorkou je Amara Charlesová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vedení v sexu, intimitě a vztazích podle nagualské tradice

„Můžeme projít celým životem jenom s jednou, maximálně dvěma maskami, které si nasazujeme. Ale to je stejné, jako kdybychom celý život jedli jedno, maximálně dvě jídla, den co den... Díky Quodoushce se můžeme naučit používat i ostatní tváře, které by se třeba jinak vůbec nedostaly ke slovu,“ říká o učení o maskách milenců Amara Charlesová, autorka knihy.
"Jak praxe Qudoushka samotná, tak i tato kniha nám nabízí možnost, jak se více spojit se svou sexualitou a vnést do ní hlubší spirituální rozměr. Čímž v důsledku vnášíme daleko víc vědomí a pochopení, ale také potěšení do svých intimních vztahů. Tyto praktiky mají kořeny v dávných tradicích Střední Ameriky, a přesto nám stále mají co říct i v současné době."

Systém Quodoushka, založený na učení dávných Májů, Olmeků a Toltéků a předávaný generacemi Twisted Hair Nagual Elders of the Sweet Medicine Sundance Path, nabízí praktické vedení v sexu, intimitě a vztazích, stejně jako v tom, jak dosáhnout vyšších úrovní orgasmu a sexuální extáze. Tento systém pracující s léčivou silou sexuálního spojení a orgasmu představuje cestu k vyléčení emocionálních zranění a sexuálních nejistot, oživení monotónních vztahů a objevení líbezné medicíny sexu.

Systém Quodoushka zahrnuje hraní rolí a sexuální energetickou práci s čakrami a světelným tělem a také obřady k navrácení posvátnosti do vašeho milování a ukazuje nám, jak se můžeme prostřednictvím rozkoše stát citlivějšími, kreativnějšími milenci.

Autorkou knihy je Amara Charlesová

Amara se stala žačkou učitele jménem Thunder Strikes ve Sweet Medicine Sundance Path of Turtle Island v roce 1987 a od roku 1990 vede semináře systému Quodoushka na téma sexualita. Je zakladatelkou Nourishing Arts, výcvikového centra nabízejícího kurzy a poradenství v šamanských a taoistických sexuálních uměních. Je autorkou knih Sexual Agreements (Sexuální dohody), Aching to Open (Bolestí k otevření) a Erotic Touch for Two (Erotický dotek pro dva). Žije ve Phoenixu v Arizoně (USA). MAITREA vydala její knihu Sexuální praktiky Qoudoushka.

Rok vydání: 2015
Počet stran: 343

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Téma: Partnerství, Sexualita

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: