Vědomé milování

279 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
9.2.2023

Kniha o vědomém milování a je určena pro všechny muže a ženy, kteří by se rádi o své sexualitě a jejích možnostech dozvěděli víc. Autorka je Diana Richardson.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha o pomalém milování pro všechny muže a ženy

Upřímná, hluboká a naprosto otevřená kniha, která popisuje:
- jak se ponořit do zdroje naší základní životní síly,
- jak ve svém životě prohloubit sílu lásky,
- jak objevit vitalitu, radost a vášeň.
Ukazuje také zcela nový pohled na sex, jako na milování, kdy se vášeň rozhoří v celém těle, a to včetně mysli, očí i dechu. Prozradí, jak v sobě probudit přirozený sexuální náboj, který vede k radostnému splynutí s druhým a který umí obohatit a rozšířit naše vědomí.

Jedná se o zcela nový pohled na sexualitu. Kniha o vědomém milování a je určena pro všechny muže a ženy, kteří by se rádi o své sexualitě a jejích možnostech dozvěděli víc.

Motto knihy říká, nejde jen o to, co děláme, ale i jak to děláme.

Myslí i na ty, kteří o sex ztratili zájem, považují ho za nudný nebo na něj pro samou práci, starosti nebo i zlé předchozí zkušenosti nemají čas ani náladu.
Publikace obsahuje i deset kroků, jak probudit dřímající erotickou touhu, a doplňují ji i jednoduchá cvičení s obrázky pro milostnou inspiraci.

„Vědomé milování je jeden z nejsilnějších nástrojů pro nastolení tělesné i duševní rovnováhy. Pročišťuje naše zranění a stažení. Nechává rozpustit naše obavy a odhaluje nám prostor plný zářivé radosti, blaženosti, výživy a lásky.“
Denisa Palečková, lektorka v oblasti sexuality a partnerství

Autorka knihy je Diana Richardson

Diana Richardson se narodila v Jižní Africe. Vystudovala práva, ale brzy začala vyučovat techniku léčivých masáží. Stala se žačkou slavného indického mystika Osha a pronikla do tajemství tantry, spojující sex s meditací. O tantře napsala také pět úspěšných knih. Je uznávanou expertkou na vědomé milování, kde se pracuje s energiemi využívaných už ve starých východních duchovních naukách, čínském taoismu a indické tantře. Jejím manželem a spolupracovníkem je Michael Richardson, mistr tchaj-ťi, s nímž společně vede ve Švýcarsku kurzy vědomého milování.

Počet stran: 232, brožovaná
Překladatel: Lenka Fořtová, originální název: Slow Sex, datum vydání: 20. listopadu 2014

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Téma: Pro partnera, Sexualita

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: