Vir nevir, menstruujeme pořád. A tak stále prodáváme. V obchodě jsme ve všední dny od 9 do 15 hodin. Opatrnost je ale na místě. Proto teď můžete platit jen kartou a zrušily jsme také osobní odběry s platbou na prodejně. E-shop stále jede na plné obrátky.

Rudý měsíc

258 Kč / ks
Skladem (> 5 ks)
Jak chápat a používat tvůrčí, sexuální a spirituální dary menstruačního cyklu. Autorka je Miranda Gray.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dary menstruačního cyklu

Proč jsou dnešní ženy během menstruace často nespokojené? Proč je spojována s tolika negativy? Dříve tomu bylo jinak! Pro ženy byl menstruační cyklus zdrojem tvůrčích, spirituálních, sexuálních, emočních i fyzických energií. Byl darem, který ženám každý měsíc dodával sílu k regeneraci, k působení na okolní svět, k propojení se se zemí a s rodinou a k projevování moudrosti a inspirace. S tímto dávným ženským učením se můžeme ještě dnes setkávat v naší mytologii a pohádkách.

Autorka knihy Miranda Gray připomíná současným ženám, že k jejich životu patří cykličnost, a vede je k přijetí a projevení vášnivosti, nadšení a tvořivosti podporované cyklem. Zkoumá ženskou moudrost obsaženou v západních mýtech a tradičních příbězích a předkládá i různá praktická cvičení a metody.

Chcete se naučit přijmout své ženství se všemi jeho aspekty?
Chcete se podívat na menstruaci jiným pohledem?
Chcete přijmout svou cykličnost a najít v sobě novou energii?

Kniha Vám může pomoci najít cestu sama k sobě, ke svému ženství a zbavit se tak i mnoha fyzických problémů (bolestivá menstruace, silná menstruce ...), které s tím úzce souvisí.

Autorkou knihy je Miranda Gray

Miranda Gray (UK) je spisovatelka, umělkyně, léčitelka a učitelka. Několik let intenzivně vede ženské skupiny a workshopy seberozvoje a kreativního psaní v Británii, Kanadě a Itálii. Tématu ženství a cyklů se věnuje stále, vede na toto téma workshopy, propojuje kreativitu našeho života s přirozeností menstruačního cyklu. Miranda se nevyhýbá modernímu životu žen a vnáší tuto moudrost například i do podnikání. Společně se svým mužem založila marketingovou a web-designérskou společnost Footmark Media Ltd, kde působí jako kreativní ředitelka .

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Téma: Menstruace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.