Kalíšek.cz a Maluna

Kdo jsme? Kdo stojí za tímto webem?

E-shop MALUNA tvoří ženy (hlavně) pro ženy. Do června 2018 jste tento obchod i náš blog našli pod jménem Kalíšek.cz. Název vznikl již v roce 2007 a po tak dlouhé době správně nepopisoval všechny produkty, které nabízíme. Na začátku totiž dvě nadšené kamarádky nabízely pouze menstruační kalíšky.

Dnes už je na e-shopu kompletní sortiment menstruační hygieny a navíc mnoho věcí, které mohou ženě zpříjemnit nejenom období menstruace. Proto dostal e-shop "nový kabátek" i jméno - MALUNA!

Ze dvou kamarádek, které stály u zrodu celého obchodu, už je dnes přítomna jen jedna - Ilona Bittnerová. Není to ale tradiční příběh rozhádaných podnikatelek, pouze se Magda raději dala na vědeckou kariéru. Samozřejmě postupně přibyly další ženy a externě využíváme i skvělé programátory a další šikovné muže. A kdo byste chtěl něco ještě víc osobního, podívejte se sem ;)

maluna-obchod-pro-zeny-6

Ilona Bittnerová, foto Lilia Nguyen.

Proč to děláme?

Téměř vše, co na našem webu prodáváme, některá z nás používá a je s tím moc spokojená. Cestou "my něco vyzkoušíme" -> "nám to vyhovuje" - > "my to prodáváme" se na náš web zboží dostává. Chceme, aby se každá žena během menstruace cítila v pohodě - tedy měla k dispozici menstruační pomůcku, která jí vyhovuje a která je zároveň zdravotně nezávadná.

Ženy se často obávají zkusit něco nového nebo neobvyklého. Z osobní zkušenosti víme, že menstruační kalíšek je skvělá věc a doporučujeme ho vyzkoušet. Není to ale řešení pro všechny ženy. Nevadí - nabízíme jednorázové pomůcky různých typů a velikostí (samozřejmě z bio bavlny a bez chemie), nabízíme i menstruační houby, látkové vložky i menstruační kalhotky. Stačí si jen vybrat a vyzkoušet to!

hygienicke-zbozi

 

Co najdete na našich webových stránkách?

Spoustu informací! Jak už jste si mohli přečíst v úvodu tohoto článku, začínaly jsme před lety s menstruačními kalíšky. Podle nich se jmenuje náš blog Kalíšek.cz, kde jsme napsaly o kalíšcích maximum dostupných informací a neustále zde doplňujeme nové zkušenosti a poznatky. Zkrátka se věnujeme shromažďování informací o kalíšcích :) - o tom jak je používat, jak je čistit, jak si vybírat velikost ... Také vybíráme ty nejlepší, nejvíce praktické a krásné kalíšky z celého světa a ty vám pak nabízíme v našem e-shopu www.maluna.cz.

Přinášíme vám ale také množství informací o menstruaci, potížích i radostech s ní souvisejících, o ženské cykličnosti, ženské sexualitě, přirozené antikoncepci či prostě jen tak o věcech, které nám ženám zpříjemňují život.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení