Menstruační spodní díl plavek pro střední a slabší menstruaci. Černá barva.
Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Nový produkt
342 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| STYX - MUŽI | ||
| TRENKY | ||
| VELIKOST | OBVOD PASU (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 38 |
| L | 90-100 | 40 |
| XL | 100-110 | 43 |
| XXL | 110-120 | 45,5 |
| 3XL | 120-130 | 47,5 |
| 4XL | 130-140 | 49 |
| 5XL | 140-150 | 51,5 |
|
✅ doprava zdarmadoprava od 59 Kč |
✅ doručení druhý den |
✅ 30 dní na vrácení zdarma |
✅ 99 % spokojených zákazníků |
✅ přes 150 000 produktů skladem a za skvělé ceny |
✅ doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 429 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cmváží 85kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Složení | 100 % bavlna |
| Guma | klasická |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473022141 |
| Model/ka | měří 185 cmváží 85kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Složení | 100 % bavlna |
| Guma | klasická |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473022141 |
3 761 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
6x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
1x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
Skoro dokonalé
Vzhledem bez jediné chybičky.
Materiál taky velmi příjemný.
Pro mě bohužel nepříjemné švy na zadní části.
Česká Republika
Pánské trenky Styx klasická guma černé (A960)
Trenky jsem koupila jako dárek pro přítele k narozeninám. Balení bylo úžasné - malé plechové dózy v barvách Styx spolu s logem. Plechovky udělaly stejnou radost jako trenky :) Trenky jsou vyrobeny z kvalitního a příjemného materiálu na omak, velikost odpovídá. Nákup byl velmi rychlý, v neděli večer objednáno, v pondělí osobní telefon z Trenýrkárny a v úterý ráno doručeny. Jsem moc spokojená a vřele doporučuji.
Česká Republika
A960 Styx klas. guma černé
Tak jak uvádíte na Vašich stránkách, že střih je volnější, tak to potvrzuji a trenýrky o vel. XL si ponechám jako dárek a sám si přiobjednám o vel. L
Česká Republika
Volné, ale malé
Kúpil som si na skúšky dvoje trenky, mam rád volné, tak som si objednal XL na pás 100 cm. Keď som ich obliekol, boli síce volné, ale len v predu, na zadku tie dva švy ťahali. Keď som si sadol, tak sa trenky v zadu stiahli tak "na pol žrde". Čiže volné, ale na zlom mieste.
90 percent treniek ktoré som kúpil od iných značiek mi v pohode pasuje XL. Ale s týmto strihom som sa ešte nestretol. Za mňa, veľmi nepodarený strih.
Česká Republika
Pánské trenky Styx klasická guma
Jsou příjemné, plátěné, kupujeme opakovaně.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Pečlivě vybíráme produkty, na které je spolehnutí
Pro vás i pro životní prostředí
Možnost vrácení do 30 dní
100 % produktů skladem