Tierra Verde Prací gel z mýdlových ořechů pro citlivou pokožku

199 Kč / ks 20 Kč / 100 ml
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023

Prací gel z mýdlových ořechů bez parfemace vhodný k praní prádla kojenců, dětí a dospělých s velmi citlivou pokožkou. Má čistě přírodní složení, je bez parfémů a alergenů. Balení 1l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prací gel z mýdlových ořechů pro citlivou pokožku

Tento prací gel má zvýšený podíl extraktu z mýdlových ořechů. Nově jsou přidány přírodní tenzidy, které si výborně poradí s nečistotami. Výsledkem je krásně čisté prádlo bez dráždivých chemických látek. Koncentrovaná podoba gelu je navíc skvělým řešením pro vás (neplatíte za zbytečnou vodu) i přírodu (méně obalů i paliva na přepravu).

Koncentrovaný ekologický prací gel:

  • se používá k praní prádla kojenců, dětí a dospělých s velmi citlivou pokožkou,
  • je vhodný pro praní barevného prádla, látkových plen a flísových oděvů,
  • je nedráždivý (doporučujeme však kombinovat jej s Máchadlem pro citlivou pokožku, které spolehlivě odstraňuje zbytky pracího prostředku),
  • je bez parfemace,
  • je vyvinut na čistě rostlinné bázi a neobsahuje žádné živočišné složky,
  • v přírodě se snadno odbourává (splňuje kritéria certifikátu Ecogarantie).

Jak se prací gel z mýdlových ořechů používá

Ruční praní: cca 15 ml na prací lázeň (polovina uzávěru)

Praní v pračce:

Při větším znečistění prádla:

Na bílé prádlo: přidáme 1-2 lžíce bělicího prášku PUER (nebo použijeme prací prášek z mýdlových ořechů na bílé prádlo a látkové pleny). Pereme nejméně na 55 ºC.

Teplota praní: gel je účinný již od 30 ºC pro lehké přeprání. Pokud to materiál dovoluje, perte nejméně na 40 ºC. Pot a mastnota se pak lépe rozpouští.

Složení: 5-< 15 % extrakt z mýdlových ořechů, 5-< 15 % neiontové povrchově aktivní látky, uhličitan sodný, chelatační činidlo (GLDA), glycerol, benzoan sodný, xanthanová guma. 
Při výrobě produktů používá výrobce revitalizovanou vodu. Gely testované na zvířatech. Tento výrobek neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetickou parfemaci ani barviva.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylejte do kanalizace. Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu.

VAROVÁNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli. Obsahuje d-limonen. Může vyvolat alergickou reakci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: