Ulrich Žlučové mýdlo tekuté

Tip
Značka: Ulrich
169 Kč / ks 68 Kč / 100 ml
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2023

Mýdlo odstraňuje skvrny organického původu, vhodné k praní látkových vložek. Obsah balení: 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tekuté žlučové mýdlo značky Ulrich

Žlučové mýdlo odstraňuje skvrny od tuku, škrobu a bílku. Je velmi vhodné k praní skvrn na látkových vložkách, plenách a dětském oblečení. Obsahuje extrakt z hovězí žluči (z biologického chovu), praní aktivující látky z kokosového oleje a oleje z palmových jader a mazlavé mýdlo. Láhev byla vyrobena z recyklovaného materiálu.

Výhody žlučového mýdla:

  • účinné i na skvrny od krve, bílkovin a škrobu,
  • vyrobeno z kvalitních obnovitelných surovin,
  • netestováno na zvířatech,
  • neobsahuje palmový olej, optické zjasňovače nebo enzymy,
  • odpovídá požadavkům Nature Care Product Standards.

Není vhodné pro vegany (pro ně doporučujeme například marseillské mýdlo na skvrny).

Použití

  • Skvrny potřete žlučovým mýdlem, nechte působit a vymyjte. Skvrny ošetřete žlučovým mýdlem co nejdříve, zvýšíte tím pravděpodobnost dokonalého odstranění skvrn. U silně znečištěného prádla postup opakujte.
  • Nebo můžete vyprat s přídavkem žlučového mýdla všechno prádlo. Přidejte 1 uzávěr žlučového mýdla na jeden prací cyklus (nepoužívejte žádné další prací prostředky).
  • Dodržujte pokyny pro praní a ošetřování definované výrobcem textilie.

Podrobný návod pro praní

Značka Ulrich

Výhodou pracího a čistícího programu firmy ULRICH je jeho stavebnicový systém, jehož jednotlivé složky se doplňují. Vy si tak vyberete vždy jen ty části, které právě potřebujete (např. podle míry zašpinění prádla). Přípravky ULRICH jsou díky své vysoké koncentraci velmi úsporné v dávkování, vysoce účinné, nejsou testovány na zvířatech a jsou vyrobeny z obnovitelných přírodních zdrojů. Neobsahují fosfáty, tenzidy, optické zesvětlovače, umělé vonné látky, agresivní kyseliny, konzervační látky, plnidla, chlor, čpavek a jsou biologicky odbouratelné.

Složení v souladu se směrnicí EU 648/2004: 5-<15 % neiontové povrchově aktivní látky, <5 % aniontové povrchově aktivní látky, Benzyl Alcohol

Tento výrobek Ulrich Naturlich je certifikován společností ECO-Control jako NCP-Vegan podle pokynů nejnovějšího standardu Nature Care Product Standard. ECO-Control je inspekční a certifikační orgán pro ekologické produkty v nepotravinářské oblasti. Jedná se o prostředky, které slouží k čištění, údržbě a ochraně užitkových předmětů, rostlin, potravin a textilií.

Protože na tyto prostředky se nelze dívat bez přihlédnutí k jejím účinkům na životní prostředí, NCP standard stanovuje požadavky ohledně jejich složení a výrobních postupů tak aby měly co nejmenší a udržitelný vliv na přírodu a životní prostředí. Základem jsou normy Nařízení Rady (ES) č. 834/2007 a 889/2008.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: