Deník mámy a dcery

349 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Průvodce na cestě zpátky k objevování nových dimenzí vašeho vztahu. Autorkou knihy je Lucie Harnošová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha pro maminky a jejich dcery

Vztah mámy a dcery je výjimečný. Můžete si být velmi blízko, sdílet spolu a předávat si ženskou moudrost. Můžete spolu prožívat nádherné chvíle a podporovat se navzájem. Ať už je vám devět, devatenáct nebo devadesát. Pro vás všechny Lucie vytvořila tento deníček, který vás doprovodí na cestě poznání a sbližování, a do kterého si můžete zaznamenávat ty krásné blízké okamžiky i vtipné zážitky. Prostor, který ve svém vztahu maminky a dcery tomuto deníčku dáte, je jen na vás. A jelikož chceme láskyplně pečovat o jakoukoli ženskou linii, tak může deníček inspirovat také babičky s vnučkami nebo sestry.

Jediné, na čem záleží, je vaše chuť pečovat o krásná a jemná pouta mezi ženami, malými i velkými. Možná jste si blízké a krásně vám to společně plyne. Anebo jste si vzdálenější a těžko se vám nacházejí společná slova. Možná jste se ztratily i samy sobě a hledáte cestu zpět. Deník mámy a dcery je tu pro vás! Umí být důvěrným průvodcem na cestě zpátky i k objevování nových dimenzí vašeho vztahu. Pozve vás k prožití neopakovatelných krásných chvil, vyslechne si vaše sdílení a uchová všechna vaše tajemství.

Co v Deníku najdete?

 • Studnici informací a inspirace
  Zajímavosti o menstruaci, cykličnosti, ženském těle, rituálech či komunikačních dovednostech a to vše pojaté tak, aby si svou inspiraci našly jak dospělé ženy, tak dívky.
 • Inspiraci pro vědomou práci na vztahu
  Abychom ve vztazích nacházely pochopení a respekt a žádná strana se necítila utlačovaná či omezovaná. Techniky jsou zvolené tak, aby vám pomohly do vztahu vnést prostor, svobodu, svěžest i případné odpuštění.
 • Podporu sebelásky a lásky
  Sebevědomí a přijetí sebe sama vychází ze sebelásky a ta je klíčovou dovedností v našem životě. Vydejte se na cestu sebelásky, díky které budete tolik vyživené a naplněné, že budete rozdávat radost, lásku a své dary světu.
 • Tipy pro společně prožitý čas
  Každodenní praktiky, rituálky a zážitky se kterými si můžeme hrát a které nám umožní pohlédnout na náš vztah a život.

Vazba knihy je šitá a velmi kvalitní, aby vydržela dlouhé roky používání a byla krásná i za spoustu let, až si ji budou prohlížet vnoučata. Každá stránka má 120g a je skvělá pro psaní a výtvarné tvoření.

Řekli o knize:

„Tato knížka provádí nádhernou a tajuplnou krajinou ženskosti, kterou procházíte jako její hlavní hrdinky. Vy samy si píšete svůj příběh a pokud tomu tak ještě není, začnete se radovat a čerpat energii z toho, že jste ženy. A objevovat tajemství ženskosti společně s dcerami je ten nejkrásnější dárek, který si vzájemně můžete dát.“
Nikola Melia, Umělkyně Života

„Knížka mi přijde opravdu hezky udělaná. Nenapadlo by mě si takhle s mámou užít. Je to super nápad. Je to o tom, co mě máma učí, a jsem ráda, že tyhle rituály a vůbec tyhle nápady celkově existují. Hodně super mi přijde ta 7-denní taneční výzva.“
Anetka, 10 let

„Lucinčina kniha pro mámy a dcery je pro mě hodně inspirativní. Nacházím v ní řadu nápadů na společné aktivity s dcerkami, které by mě samotnou nenapadly, i další pobídky pro svou cestu sama k sobě. V knize cítím hravost a laskavost, která mi v životě chybí a kterou bych chtěla rozproudit. Opravdu se těším, až se do toho s Anetkou i mladšími dcerkami pustíme.“
Dana Brožová, Mandalky s příběhem

Počet stran: 271
Vydáno v roce 2019

Autorkou deníku je Lucie Harnošová

„Jsem vděčná maminka dvou dospívajících dcer a spokojená manželka a partnerka. Ráda objevuji nová témata, zkoumám, zkouším a hraji si. Inspiruje mě dětská spontánnost a otevřenost. Miluji dobrodružství, svobodu, dobrou kávu, saunování, kytovce a léčivé ženské sdílení. Jsem tvůrkyní projektu Alchymie ženy, pořádám pobyty pro mámy a dcery, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otevírat oči a milovat život.“

Přečtěte si rozhovor s Lucií Harnošovou Skrze děti se ženy mohou lépe spojit samy se sebou.

Doplňkové parametry

Kategorie: První menstruace
Téma: Dospívání, Deník / diář, Mateřství, Menstruace, Ženství
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 22.1.2023
Zatím jsem jen prolistovala a těším se, až začnu knihu s dcerou používat

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: