Přívěsek Lada

1 890 Kč / ks
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2023

Stříbrný kruhový medailonek s ochranným znakem uvnitř má ve svém srdci vsadku z granátu ve tvaru kosočtverce. Symbolizuje slovanskou bohyni Ladu, partnerství a lásku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přívěsek Lada

Ve svém prapůvodním znění znamená slovo “lada” harmonii, řád. Ve slovanském světě se Lada transformovala z původního označení nevěsty a ženicha při obřadu do samotné bohyně mladé lásky, která je spjata s manželstvím a rozvíjením tělesnosti. V některých jazycích je dokonce její jméno překládáno přímo jako “milenka”. Bohyně ochraňovala zejména mladistvé při prvních vzplanutích a nesmělých krůčcích k objevování smyslné rozkoše.

Granát - kámen barvy krve byl od nepaměti spojován se sílou z ní proudící, srdcem, láskou a smyslností. Přivádí velké množství energie, jež zvyšuje vitalitu a chuť do života a svému nositeli posiluje sebedůvěru a dodává odvahu. Přináší zdraví, radost, veselost, vytrvalost a přátelství. U žen harmonizuje sexualitu a přivádí jim do cesty lásku v podobě mileneckých vztahů, ale také srdečných přátelství a úcty k sobě samé.

Tento přívěsek bude nositelku nejenom zdobit, ale silou kamene pobízet k nalezení své vnitřní smyslné bohyně, a dodávat sílu při volbách srdce.

Autorkou šperku je Lilia Khousnoutdinová

Lilia Khousnoutdinová je publicistka, návrhářka a cestovatelka. Vystudovala politologii a historii na univerzitě v Oxfordu a následně k tomu přidala Gender & Development na London School of Economics. Mnoho let jezdí do Avalonu v Anglii, kde absolvovala výcvik kněžek a také tam pravidelně pořádá ženské cesty. Je spoluzakladatelkou prvního výcviku kněžek v ČR, kde se zaměřuje na rozvíjení ženského potenciálu a návrat přechodových rituálů. Její oblíbenou destinací je také Bhútán, kam vede i výpravy a vypomáhá s několika projekty v rozvojovém a charitativním sektoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky a sošky
Váha: 5,76 g
Stříbro: 925/1000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: