Cyklický business magnet

159 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.3.2023

Ať už podnikáte, nebo jste zaměstnané, je fajn si pravidelně připomínat, v jaké fázi je pro vás co hračka a co máte odložit na některou z příštích fází.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cyklický magnet pro manažerku svého času

Cyklický business magnet funguje jako ostatní cyklické magnety: dáte ho na ledničku nebo na pracovní stůl a pravidelně jím otáčíte tak, aby vaše aktuální fáze cyklu byla právě nahoře. Vaši kolegové totiž rovněž ocení, když budou vědět, s jakou z vašich čtyř podob právě mají tu čest.

Magnet doplňuje trojkombo: ženský kulatý magnet, mužský hranatý magnet a dětský kytičkový - najdete je tady.

Jestli jste doposud v práci zapomínaly na svůj cyklus, tak teď už nebudete!

Proč  být cyklická i v práce?

Jako spousta našich cyklických produktů, i tento vznikl na základě potřeb účastnic našich cyklických kurzů a našich cyklických zákaznic, které si stěžovaly, že zatím není žádný magnet, který by mohly mít v práci a pravidelně si připomínaly, jaké činnosti jim právě jdou skvěle – a co rozhodně teď dělat nemají, protože jim to půjde pomalu a bude jim to brát energii. A možná to máte velmi podobně jako já: ačkoli už žijete cyklicky řadu let, kdykoli přijde další fáze, zejména ta premenstruační a menstruační, velmi rychle zapomenete, že jsou to jen fáze a že vaše únava a pocity zahlcenosti zase za týden přejdou a vaše síla i optimismus se vám zase vrátí.

A právě proto je tu náš cyklický business magnet, který:

  • vám v každé fázi připomene, jaké máte zesílené schopnosti a jaké aktivity a pracovní úkoly v ní budete zvládat rychle a efektivně a ještě vás to bude nabíjet energií;
  • a na co si naopak máte v této fázi dát pozor a raději danou činnost odložit o týden nebo o dva později, pokud je to možné.

A pokud bychom měli doporučit jednu knihu, ke které se tento magnet velmi hodí, tak vedle knihy Cyklická žena Mirandy Gray to bude kniha z nakladatelství UZUME od Kate Northrup s názvem Dělej méně, kterou taky najdete zde na našem e-shopu.

Mnoho žen cyklické magnety už používá doma – ale tenhle bude ozdobou pracovních stolů! Vaši kolegové totiž rovněž ocení, když budou vědět, s jakou z vašich čtyř podob právě mají tu čest – a vaše kolegyně možná inspirujete k tomu, aby přestaly vnímat menstruační cyklus jako něco, co je naší ženskou slabinou, a aby pochopily, že když si ho dovolíme respektovat, jsme naopak mnohem kreativnější, radostnější, pohodovější – a taky produktivnější a efektivnější a víc plné energie a síly. Začněme o našich cyklických proměnách mluvit i na pracovištích! Získáme tím všichni!

Náš ženský cyklus není naší slabinou!

Naopak nám přináší zesílené schopnosti péče, komunikace, kreativity, rychlosti, efektivity, dokončování nebo hlubokých vhledů do toho, co řešíme – a ještě mnohem víc! Naučte se toho využívat i v zaměstnání!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: