Na vše doprava zdarma
Sleva 15 % na Modibodi
Na vše doprava zdarma

O inkontinenci se mluví ještě míň než o menstruaci, ale tabuizování ji bohužel nevyřeší. Pomoct mohou kvalitní pomůcky v podobě absorpčního prádla navrženého pro úniky moči. Inkontinenční dámské a pánské prádlo je nenápadné a tenké, funkční materiály odvádějí vlhkost od těla a zajišťují prodyšnost i ochranu před zápachem. Prádlo na inkontinenci ...

O inkontinenci se mluví ještě míň než o menstruaci, ale tabuizování ji bohužel nevyřeší. Pomoct mohou kvalitní pomůcky v podobě absorpčního prádla navrženého pro úniky moči. Inkontinenční dámské a pánské prádlo je nenápadné a tenké, funkční materiály odvádějí vlhkost od těla a zajišťují prodyšnost i ochranu před zápachem. Prádlo na inkontinenci je pohodlné – a nenápadné! – jako běžné spodní prádlo.

Nejlepší inkontinenční prádlo

Seznamte se s inkontinenčními kalhotkami a boxerkami, které patří k našim bestsellerům! Na maluna.cz si kvalitní absorpční prádlo vyberou muži i ženy. Značky Love Luna a Modibodi jsou osvědčení výrobci menstruačních kalhotek, ale mají i speciální řady jak dámského, tak pánského absorpčního prádla pro úniky. K nejprodávanějším kouskům patří inkontinenční kalhotky Love Luna a savé spodní prádlo pro muže – boxerky Souverän od rakouské značky Selenacare.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Savost
Více... Méně
Použití
Více... Méně
Střih
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Dotyková vnitřní vrstva
Více... Méně
Místo výroby
Více... Méně
Cena
229 2392
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–20 z 20 položek
1–20 z 20 položek