Na vše doprava zdarma
Menstruační kalhotky
Sleva 15 % na Modibodi

Filtrujte danou kategorii

Pohlaví
Více... Méně
Určení
Více... Méně
Velikost
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Menstruační kalíšky a intimní péče Lunette

Všechno to začalo v roce 2004, kdy si žena jménem Heli Kurjanen koupila menstruační kalíšek... Byla nadšená, ale zároveň vnímala, že by se dal vylepšit. V roce 2005 navrhla vlastní design menstruačního kalíšku a značka Lunette byla na světě. Kalíšek vzal domovské Finsko útokem, z maminky na mateřské se stala generální ředitelka rychle rostoucí společnosti a dnes se barevné, sametově hebké menstruační kalíšky Lunette prodávají v téměř 50 zemích světa.

Bezpečné menstruační kalíšky a šetrná intimní péče

Značka Lunette je světovou špičkou nejen ve výrobě menstruačních kalíšků, ale i produktů pro intimní péči s důrazem na inovaci, kvalitu a udržitelnost. Zároveň usiluje o boření tabu a nastoluje témata bezpečné a pohodlné menstruace. Po více než 15 letech od svého založení se Lunette může hrdě hlásit k pozitivním dopadům používání menstruačních kalíšků na životní prostředí i k mnohem otevřenější společenské debatě o menstruaci.

Značka Lunette nabízí také produkty pro intimní péči, které respektují jedinečné potřeby žen v každém věku. Sortiment značky zahrnuje jemné lubrikanty i produkty určené k čištění menstruačních kalíšků.

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.