Velkoobchod

Hledáme nové možnosti spolupráce!

  • Jste v kontaktu s mnoha ženami?
  • Nebojíte se mluvit otevřeně o ženských záležitostech?
  • Vlastníte obchod se zdravou výživou a ekologickými potřebami pro domácnost?

Líbí se vám náš sortiment a alternativní hygienické pomůcky a chcete je nabídnout svým zákaznicím? Neváhejte a kontaktujte nás!

Telefon: 720 759 588
E-mail: jaroslav@maluna.cz

Jsme autorizovaným distributorem mnoha značek menstruačních kalíšků, látkových vložek Meracus a dalších menstruačních potřeb. A za velkoobchodní ceny nabízíme i jiné zajímavé produkty, samozřejmě hlavně pro ženy.

  • Rádi vám představíme náš sortiment, dáme tipy nejprodávanější zboží, v případě potřeby dodáme i produktové fotografie a poskytneme veškeré potřebné informace k vaší první úspěšné velkoobchodní objednávce v našem obchodě.
  • Objednávka je vždy zadávána přes e-shop, takže hned vidíte, které zboží je skladem. Většinu objednávek odesíláme do 3 pracovních dnů.

Značky, které nabízíme za VO ceny

Love Luna - menstruační kalhotky

Love Luna je australská firma řízená ženami, kterým nevyhovovaly běžně nabízené hygienické pomůcky. Daly dohromady spoustu svých zkušeností, probraly co jim vyhovuje a co ne a vytvořily vlastní značku. Ta nabízí pohodlné a zároveň spolehlivé menstruační a inkontinenční kalhotky, které jsou díky výrobě v Indonesii cenově velmi výhodné. Menstruační kalhotky jsou v různých střizích, savostech a také z různých materiálů.

Mamicup - menstruační kalíšky

Mamicup je italská značka, která od roku 2013 vyrábí silikonové menstruační kalíšky. Vybrat si můžete ze dvou velikostí a několika barevných variant.

Me Luna - menstruační kalíšky

Me Luna je německá značka, která od roku 2009 vyrábí menstruační kalíšky z materiálu TPE (termoplastický elastomer). Výhodou této značky jsou čtyři velikosti, různé varianty zakončení, tři druhy tuhosti a mnoho barev.

Meracus - látkové vložky a menstruační kalhotky

Meracus je česká značka látkových vložek, která na trhu působí již od roku 2012. Nabízí několik řad a také velikostí menstruačních vložek. Základní vize značky „vyrábět atraktivní, pohodlné, kvalitní, ekologické a přitom cenově stále dostupné dámské vložky“ se od jejího založení nijak nezměnila a je neustále naplňována. Kromě vložek si můžete vybrat také spojky na prodloužení vložky, nepropustné taštičky na čisté i použité vložky, sušáček, sáček na praní a menší sáčky na uschování menstruačního kalíšku. V roce 2016 se k šití látkových vložek přidružila také výroba menstruačních kalhotek s názvem Meracusky. Ty jsou pohodlnou a samostatnou variantou menstruační pomůcky. Od značky Meracus si můžete rovněž vybrat pratelné odličovací kosmetické tampony.

Merula Cup - menstruační kalíšky

Od roku 2016 se v Německu vyrábí silikonový kalíšek Merula Cup. Díky baňatému tvaru se jedná o jeden z nejobjemnějších kalíšků na trhu. Pro ženy s extra silnou menstruací je zde ještě varianta Merula Cup XL. Tato značka nabízí také pomůcku Merula douche, která slouží k oplachu pochvy po zavedení menstruačního kalíšku.

Modibodi - menstruační kalhotky

Modibodi je australská značka a její příběh začal tím, že se jedna žena odmítla smířit s poporodní inkontinencí a s protékajícími menstruačními pomůckami. Tou ženou je zakladatelka a dnešní výkonná ředitelka - a také máma čtyř dětí - Kristy Chong. Značka Modibodi nabízí od roku 2013 různé druhy nepropustného spodního prádla a její jedinečná technologie Modifier obdržela patent. Kromě menstruačních kalhotek značka vyvinula také menstruační plavky pro ženy a dívky, řadu menstruačních kalhotek pro teenagerky a mladé ženy Modibodi RED, vlhkost odvádějící sportovní prádlo a inkontinenční spodky pro muže. Typické pro menstruační kalhotky Modibodi je použití australské merino vlny v savé vrstvě.

Mooncup - menstruační kalíšky

V roce 2002 byla tato značka první, pod kterou se začaly vyrábět a prodávat silikonové menstruační kalíšky. (I předtím se již kalíšky prodávaly, ovšem z jiného materiálu.) Vybrat si můžete ze dvou velikostí kalíšků v čiré barvě. Protože se firma Mooncup soustředí pouze na výrobu menstruačních kalíšků, nevyrábí žádné další příslušenství. Tento kalíšek má nejvíce ocenění a certifikátů: atesty FDA, ISO, Vegetarian Society, Vegan Society; ocenění: 2007 Best Buy od Ethical Consumer Magazine, Oceněn ve Women in Ethical a další.

Natural Intimacy - menstruační houby

Natural Intimacy je značka mořských hub ze Středozemního moře – mycích, kosmetických a také menstruačních.  Menstruační houby jsou k dostání ve dvou velikostech a ve variantách minerální a žluté čištěné.

Natracare - jednorázové vložky z bio bavlny

Tato firma byla založená koncem 80. let ve Velké Británii Susie Hewson, která chtěla nabídnout ekologičtější a zdraví prospěšnější variantu ke konvenčním potřebám. A tak na svět přišla značka Natracare, která vyrábí hygienické potřeby čistě z přírodních, obnovitelných a rozložitelných (kompostovatelných) materiálů. Tyto potřeby neobsahují žádné absorpční gely, parfémy, plasty, lepidlo, latex či umělé hedvábí. Neobsahují dioxiny, ftaláty ani jiné toxické chemikálie. Nejsou běleny chlorem, ale peroxidem vodíku. Natracare nabízí tampony, vložky různých tvarů a velikostí, odličovací a vlhčené ubrousky a také poporodní řadu. Že se jedná o skutečně kvalitní produkty, dokládá i množství certifikátů a ocenění: Made Safe, LOHAS, GOTS, Vegetarian Society, ORGANIC SOIL ASSOCIATION, EPD ® System, The Nordic Ecolabel Nordic Swan, Tridos Women in Ethical Business Awards a USDA certified BIObased product.