Velkoobchod

Hledáme nové možnosti spolupráce!

  • Jste v kontaktu s mnoha ženami?
  • Nebojíte se mluvit otevřeně o ženských záležitostech?
  • Vlastníte obchod se zdravou výživou a ekologickými potřebami pro domácnost?

Líbí se vám náš sortiment a alternativní hygienické pomůcky a chcete je nabídnout svým zákaznicím? Neváhejte a kontaktujte nás!

Telefon: 720 759 588
E-mail: jaroslav@maluna.cz

Jsme autorizovaným distributorem mnoha značek menstruačních kalíšků, látkových vložek Meracus a dalších menstruačních potřeb. A za velkoobchodní ceny nabízíme i jiné zajímavé produkty, samozřejmě hlavně pro ženy.

  • Rádi vám představíme náš sortiment, dáme tipy nejprodávanější zboží, v případě potřeby dodáme i produktové fotografie a poskytneme veškeré potřebné informace k vaší první úspěšné velkoobchodní objednávce v našem obchodě.
  • Objednávka je vždy zadávána přes e-shop, takže hned vidíte, které zboží je skladem. Většinu objednávek odesíláme do 2 pracovních dnů.
  • První objednávka musí být nad 5000 Kč vč. DPH a zaplacená předem. Po první objednávce není množství odebraných kusů nijak omezeno a lze objednávat na dobírku.
  • Pro významné velkoobchodní partnery, kteří objednávají alespoň za 15.000 Kč s DPH máme speciální kategorii VO Exclusive, která garantuje ještě vyšší marže oproti standardním velkoobchodním cenám.

Značky, které nabízíme za VO ceny

Fun Factory

Fun Factory je německá značka, pod kterou najdete nejenom různé erotické pomůcky. V našem sortimentu si můžete vybrat vaginální kuličky na posilování svalstva pánevního dna a také antibakteriální čisticí sprej. Ten se hodí nejen na čištění erotických pomůcek, ale také na menstruační kalíšky. V roce 2017 začala značka Fun Factory vyrábět také silikonové anatomicky tvarované menstruační kalíšky Fun Cup. Ty je možné zakoupit v balení po dvou kusech.

Gaia Cup

Tento kalíšek vyrábí česká firma TIERRA VERDE s.r.o. Firma byla založena v roce 2008 a je československou společností bez zahraniční účasti. Jejich moto zní: "Věříme, že svět, ve kterém žijeme, si tvoříme sami svými každodenními skutky a rozhodnutími. Každé dnešní rozhodnutí, každý čin je volbou toho, jak chceme, aby náš svět vypadal zítra." Jejich menstruační kalíšky jsou ze silikonu a vyrábí se ve dvou velikostech. (Upozornění: menší a větší velikost kalíšku je téměř shodná, liší se pouze svou tuhostí, proto jejich menší velikosti nemusí sedět mladším ženám a dívkám.) Kromě menstruačního kalíšku si pod touto značkou můžete zakoupit také intimní látkové vložky nebo čisticí prášek Gaia Magic Touch.

Intimina

Švédská značka Intimina vyrábí: menstruační kalíšky Lily Cup (také ve variantě Lily Cup One), Ziggy Cup, venušiny kuličky Laselle pro posilování pánevního svalstva i pomůcku pro procvičování Kegelových cviků: osobního „trenéra“ KegelSmart. Kromě toho nabízejí také lubrikační gel a antibakteriální čisticí sprej. Menstruační kalíšky mají velmi krásné a jemné zpracování v líbivých barvách a hodí se pro prodejny, kde si je ženy mohou prohlédnou.

Je Joue

Tato anglická značka funguje od roku 2008 a vyrábí erotické pomůcky. V naší nabídce naleznete venušiny kuličky Ami, které slouží k posilování pánevního dna. Baleny jsou po třech kusech se stupňující se hmotností ve dvou barevných variantách.

LadyCup

LadyCup je česká značka menstruačního kalíšku, který se vyrábí v České republice již od roku 2007. Kalíšky LadyCup jsou k dostání ve dvou velikostech a mnoha barevných variantách. Kromě kalíšků se pod touto značkou vyrábí také produkty a příslušenství určené k údržbě a čištění menstruačního kalíšku: LadyGel, LadyLube, LadyWipe a Ladysanitizer. Sesterskou značkou LadyCupu je značka LadyP - jedná se o pomůcku "čůrokap", která ženám umožňuje močení ve stoje. Zvlášť je možné dokoupit i ochranné pouzdro LadyP. Další značkou od stejné české firmy jsou ještě látkové vložky LadyPad.

Lunette

Finská značka menstruačních silikonových kalíšků, která je na trhu již od roku 2005. Vybrat si můžete z čirých, ale také barevných kalíšků, které se vyrábí ve dvou velikostech. Kalíšek Lunette má několik atestů a certifikátů: FDA, TGA a Made in Finland. Kromě výroby menstruačních potřeb a čisticího příslušenství, se firma věnuje také celosvětové charitativní osvětě, při které ženám i dívkám poskytuje potřebné informace, ale také menstruační kalíšky a vložky zdarma.

Mamicup

Mamicup je italská značka, která od roku 2013 vyrábí silikonové menstruační kalíšky. Vybrat si můžete ze dvou velikostí a několika barevných variant.

Me Luna

Me Luna je německá značka, která od roku 2009 vyrábí menstruační kalíšky z materiálu TPE (termoplastický elastomer). Výhodou této značky jsou čtyři velikosti, různé varianty zakončení, tři druhy tuhosti a mnoho barev.

Meracus

Meracus je česká značka látkových vložek, která na trhu působí již od roku 2012. Nabízí několik řad a také velikostí menstruačních vložek. Základní vize značky „vyrábět atraktivní, pohodlné, kvalitní, ekologické a přitom cenově stále dostupné dámské vložky“ se od jejího založení nijak nezměnila a je neustále naplňována. Kromě vložek si můžete vybrat také spojky na prodloužení vložky, nepropustné taštičky na čisté i použité vložky, sušáček, sáček na praní a menší sáčky na uschování menstruačního kalíšku. V roce 2016 se k šití látkových vložek přidružila také výroba menstruačních kalhotek s názvem Meracusky. Ty jsou pohodlnou a samostatnou variantou menstruační pomůcky. Od značky Meracus si můžete rovněž vybrat pratelné odličovací kosmetické tampony.

Merula Cup

Od roku 2016 se v Německu vyrábí silikonový kalíšek Merula Cup. Díky baňatému tvaru se jedná o jeden z nejobjemnějších kalíšků na trhu. Pro ženy s extra silnou menstruací je zde ještě varianta Merula Cup XL. Tato značka nabízí také pomůcku Merula douche, která slouží k oplachu pochvy po zavedení menstruačního kalíšku.

Mooncup

V roce 2002 byla tato značka první, pod kterou se začaly vyrábět a prodávat silikonové menstruační kalíšky. (I předtím se již kalíšky prodávaly, ovšem z jiného materiálu.) Vybrat si můžete ze dvou velikostí kalíšků v čiré barvě. Protože se firma Mooncup soustředí pouze na výrobu menstruačních kalíšků, nevyrábí žádné další příslušenství. Tento kalíšek má nejvíce ocenění a certifikátů: atesty FDA, ISO, Vegetarian Society, Vegan Society; ocenění: 2007 Best Buy od Ethical Consumer Magazine, Oceněn ve Women in Ethical a další.

Nakladatelství Má Luna

Toto české nakladatelství se specializuje na vydávání knih s ženskou tématikou, menstruace a také přirozené antikoncepce. Vybrat si zatím můžete knihu Ženství jako dar aneb menstruace ve 21. století nebo Oslava menarché jako cesta k příjemnější menstruaci autorky Veroniky Lančaričové. (Brzy vyjdou další tituly.)

Natural Intimacy

Natural Intimacy je značka mořských hub ze Středozemního moře – mycích, kosmetických a také menstruačních.  Menstruační houby jsou k dostání ve dvou velikostech a ve variantách minerální a žluté čištěné.

Natracare

Tato firma byla založená koncem 80. let ve Velké Británii Susie Hewson, která chtěla nabídnout ekologičtější a zdraví prospěšnější variantu ke konvenčním potřebám. A tak na svět přišla značka Natracare, která vyrábí hygienické potřeby čistě z přírodních, obnovitelných a rozložitelných (kompostovatelných) materiálů. Tyto potřeby neobsahují žádné absorpční gely, parfémy, plasty, lepidlo, latex či umělé hedvábí. Neobsahují dioxiny, ftaláty ani jiné toxické chemikálie. Nejsou běleny chlorem, ale peroxidem vodíku. Natracare nabízí tampony, vložky různých tvarů a velikostí, odličovací a vlhčené ubrousky a také poporodní řadu. Že se jedná o skutečně kvalitní produkty, dokládá i množství certifikátů a ocenění: Made Safe, LOHAS, GOTS, Vegetarian Society, ORGANIC SOIL ASSOCIATION, EPD ® System, The Nordic Ecolabel Nordic Swan, Tridos Women in Ethical Business Awards a USDA certified BIObased product.

Naturcup

Tento španělský menstruační kalíšek ze silikonu se vyrábí od roku 2010. Je pevnější, hodí se proto pro ženy, které sportují a mají posílenější pánevní dno. Vybrat si můžete ze třech velikostí v čiré variantě.

OrganiCup

Je dánská firma (od roku 2012), která si své menstruační kalíšky nechává vyrábět v Číně: "Vyrábíme v továrně nejvyšší kvality, kterou navíc pravidelně kontrolujeme, abychom si mohli být jistí, že jsou splněné veškeré požadavky na kvalitu a CSR." Značka CSR znamená Corporate Social Responsibility, v překladu "společenská odpovědnost firem". Kalíšek OrganiCup je ze silikonu se sametovým povrchem. Vyrábí se v menší a větší velikosti, pouze v čiré variantě. Má řadu ocenění a certifikátů: Vegan Society, ISO. I když menstruační kalíšky v Evropě nejsou klasifikovány jako zdravotní pomůcka, materiál OrganiCupu splňuje normy EU pro biologickou kompatibilitu a je testován podle vybrané normy ISO 10993. OrganiCup vyhrál ocenění Best New Product (Nejlepší nový produkt) na největším veletrhu zdravotnických výrobků ve Skandinávii v roce 2016. Jako nejlepší produkt byl v témže roce vybrán také v rámci Danish health stores.

 

 

Tütle

Papírové tašky německé značky jsou zcela unikátní. Jsou zrecyklované z použitých papírů a nejsou bělené. Díky speciální výrobě a papíru jsou mnohem pevnější než většina tašek (odolají i vodě a mají dvojité dno). Jsou vhodné na nákup, na kompost i na hraní – stačí si vzít pastelky nebo fixky. Natištěný obrázek je vytvořený pomocí barev „FOOD & Natural Color“. Tyto barvy jsou šetrné k životnímu prostředí, neobsahují rozpouštědla a těžké kovy. Jejich nákupem zároveň podporujete projekt Plant for the Planet, který podporuje výsadbu nových lesů.

Yuuki

Česká značka, která od roku 2008 vyrábí menstruační kalíšky ze silikonu. Vybrat si můžete ze dvou velikostí, dvou tuhostí (Soft a Classic) a také ze dvou variant balení: Economic nebo balení s plastovým kelímkem na vyvařování v mikrovlnné troubě. Kelímek je možné zakoupit také samostatně v zelené či tmavě růžové barvě.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení