Menstruační plavky se slevou až 18 %
Na vše doprava zdarma

Menstruační plavky jsou určené na koupání – tedy můžete se v nich koupat a hodí se i na aktivity na pláži nebo u bazénu. Dvoudílné menstruační plavky jsou praktické, obzvlášť pokud si pořídíte spodní díl rovnou dvakrát. Spodní díl menstruačních plavek tak můžete na dovolené podle potřeby střídat, což vám dodá potřebnou sebejistotu, že je vše pod...

Menstruační plavky jsou určené na koupání – tedy můžete se v nich koupat a hodí se i na aktivity na pláži nebo u bazénu. Dvoudílné menstruační plavky jsou praktické, obzvlášť pokud si pořídíte spodní díl rovnou dvakrát. Spodní díl menstruačních plavek tak můžete na dovolené podle potřeby střídat, což vám dodá potřebnou sebejistotu, že je vše pod kontrolou. Navíc být dlouho v mokrých plavkách není zdravé.

Jak se koupat během menstruace?

S menstruačními plavkami zvládnete hrátky v bazénu i koupačku v moři – a to i bez tamponu. V klíně plavek pro vás "pracuje" speciální diskrétní savá vložka, která ven nepropustí nic, co nemá. Dvoudílné menstruační plavky můžete použít jako samostatnou hygienickou pomůcku při slabší menstruaci, při silnější menstruaci je použijte jako pojistku ke kalíšku či tamponu. Hodí se také pro ženy, které praktikují volnou menstruaci.

Samotné menstruační plavkové kalhotky vás také nelimitují co do horního dílu, můžete nosit svůj oblíbený, střídat podle nálady, i varianta "nahoře bez je možná"... protože dole to jistí menstruační plavky. ;)

Máte další otázky, jak na plavání během menstruace? Přečtěte si rady a tipy na našem blogu.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Savost
Více... Méně
Střih
Více... Méně
Cena
608 2099
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–25 z 25 položek
1–25 z 25 položek