Menstruační kalhotky
Zvýhodněná balení až -60 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Cena
869 1478
Multipack
Více... Méně
Střih
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Dotyková vnitřní vrstva
Více... Méně
Filtr

Menstruační plavky jsou určené na koupání - tedy můžete se v nich koupat a hodí se i na aktivity na pláži nebo u bazénu. Jednodílné menstruační plavky jsou vhodné pro ženy a dívky, kterým z jakéhokoli důvodu nevyhovují bikiny. Menstruační plavky vypadají jako běžné plavky, takže můžete být zcela v klidu – pokud někomu sama nesvěříte, že menstruu...

Menstruační plavky jsou určené na koupání - tedy můžete se v nich koupat a hodí se i na aktivity na pláži nebo u bazénu. Jednodílné menstruační plavky jsou vhodné pro ženy a dívky, kterým z jakéhokoli důvodu nevyhovují bikiny. Menstruační plavky vypadají jako běžné plavky, takže můžete být zcela v klidu – pokud někomu sama nesvěříte, že menstruujete, nepozná to.

Koupání během menstruace

V klíně plavek pro vás "pracuje" speciální diskrétní savá vložka, která ven nepropustí nic, co nemá. To, jak dlouho menstruační plavky vydrží, záleží na síle vaší menstruace. Jednodílné menstruační plavky můžete použít jako samostatnou hygienickou pomůcku při slabší menstruaci, při silnější menstruaci je použijte jako pojistku ke kalíšku či tamponu. Hodí se také pro ženy, které praktikují volnou menstruaci.

  • Menstruační plavky Modibodi jsou vhodné i při slabé inkontinenci.

Máte další otázky, jak na plavání během menstruace? Přečtěte si rady a tipy na našem blogu.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–6 z 6 položek
1–6 z 6 položek