Na vše doprava zdarma
Sleva 15 % na Modibodi
Na vše doprava zdarma

Kvalitní spodní prádlo je základ šatníku, nakupte ho výhodně ve slevách Black Friday na maluna.cz. Využijte akci na dámské spodní prádlo a rozšiřte svůj arzenál o kvalitní a slušivé kousky od českých značek, jako je Styx a Nedeto. Všechny kalhotky mají kromě výhodné slevy jedno společné – jsou vyrobeny z kvalitních přírodních materiálů, v kterýc...

Kvalitní spodní prádlo je základ šatníku, nakupte ho výhodně ve slevách Black Friday na maluna.cz. Využijte akci na dámské spodní prádlo a rozšiřte svůj arzenál o kvalitní a slušivé kousky od českých značek, jako je Styx a Nedeto. Všechny kalhotky mají kromě výhodné slevy jedno společné – jsou vyrobeny z kvalitních přírodních materiálů, v kterých mohou vaše intimní partie volně dýchat.

Proč nosit kalhotky z přírodních materiálů?

V prádle z neprodyšných materiálů může snadno dojít k zapaření intimních partií. Teplo, vlhko a neprodyšno tvoří ideální prostředí pro přemnožení nepřátelských bakterií – a rázem je tu poševní nerovnováha, svědění, mykóza, zánět, zkrátka nepohoda v intimních partiích, komplikace v milostném životě a útrata za léčebné přípravky v lékárně... Nákupem spodního prádla z přírodních materiálů děláte preventivní krok k vaginální pohodě.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Savost
Více... Méně
Použití
Více... Méně
Střih
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Dotyková vnitřní vrstva
Více... Méně
Místo výroby
Více... Méně
Cena
188 901
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 86 položek
na stránku
1–30 z 86 položek